Detta är resultaten från Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2019. Se de senaste resultaten från Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2020 här.

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
25053200 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærum SK Sort Bærums Verk...VH Sunshine    
25050500 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 4 J2011 Grp A Try, IL Bærums Verk... Supergirls    
25050900 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 8 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Nordstrand IF    
25051100 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 10 G2011 Grp D Lyn Fotball 2 Bærums Verk...Levre lag 1    
25051201 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp B Skjetten Torpedo Bærums Verk...g Rykkinn 2    
25050701 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp F Bærums Verk...Levre lag 2 Lommedalens IL Gullhaug    
25052202 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp E Bærums Verk...orening Blå Høvik IF Ti...øvik Skole)    
25050402 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp D KFUM-Kam. Oslo 4 Bærums Verk...ening Grønn    
25053301 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærums Verk...H Starlight Bærum SK Gul    
25050502 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Høvik IF 3 Panthers Bærums Verk...sforening 2    
25051202 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 11 G2011 Grp D Bærum SK 1 Evje Bærums Verk...Levre lag 1    
25050902 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 8 J2010 Grp B Bærums Verk... Løkenhavna Kolbotn IL Unicorns    
25050202 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 2 J2011 Grp A Stabæk Fotball 4 Bærums Verk... Supergirls    
25052304 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul Bærum SK Evje 1    
25050303 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp F Stabæk Fotball 2 Bærums Verk...Levre lag 2    
25052205 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp D Bærums Verk...ening Grønn Jardar, IL 5    
25050203 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Korsvoll IL Youngboys Bærums Verk...g Levre Blå    
25050904 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 8 J2011 Grp A Bærums Verk... Supergirls Øvrevoll Ho...ed Panthers    
25050604 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp B Bærum SK 1 Bærums Verk...g Rykkinn 2    
25051004 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 9 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Bærum SK Evje    
25051104 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 10 J2010 Grp B Nordstrand IF Bærums Verk... Løkenhavna    
25050407 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp E Høvik IF Verk Tigerne Bærums Verk...orening Blå    
25053303 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærums Verk...H Starlight Bærum SK Pink    
25052207 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul KFUM-Kam. Oslo 2    
25050408 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp D Bærums Verk...ening Grønn Bærum SK 2H...bakken reds    
25050305 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp F Bærums Verk...Levre lag 2 Frem-31, SK Lions    
25051305 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 12 G2011 Grp D Bærums Verk...Levre lag 1 Høvik IF Tiger    
25050205 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Jutul, IL Grønn Bærums Verk...g Levre Blå    
25053204 lö 25/05 11:20 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærum SK Gul Bærums Verk...VH Sunshine    
25050506 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Jardar, IL Superjenter    
25051206 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 11 J2011 Grp A Bærums Verk... Supergirls Lommedalens IL Tigers    
25052510 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp A Jardar, IL 3 Bærums Verk...orening Gul    
25050206 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 2 J2010 Grp B Høvik IF 3 Panthers Bærums Verk... Løkenhavna    
25052410 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp E KFUM-Kam. Oslo 6 Bærums Verk...orening Blå    
25052211 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp D Høvik IF Dr...øvik Skole) Bærums Verk...ening Grønn    
25051207 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp B Bærums Verk...g Rykkinn 2 Korsvoll IL 1899 Korsvoll    
25051307 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp F Høvik IF 1 Bærums Verk...g Levre Blå    
25050507 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 4 G2011 Grp D Bærums Verk...Levre lag 1 Jutul, IL 2    
25053205 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Huk FK KOKOS Bærums Verk...H Starlight    
25052313 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul KFUM-Kam. Oslo 3    
25050708 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp F Hvalstad IL 1 Bærums Verk...Levre lag 2    
25050208 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 2 J2010 Grp B Bærums Verk... Løkenhavna Jardar, IL Superjenter    
25050414 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp E Bærums Verk...orening Blå Jardar, IL 6    
25051109 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp B Bærums Verk...g Rykkinn 2 Haslum IL Løkkis 3    
25050709 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp B Bærums Verk...nn Allstars Bærum SK 2 Evje    
25050209 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Bærums Verk...g Levre Blå Holmen IF 2 Bjønness    
25053207 lö 25/05 13:05 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærums Verk...VH Sunshine Bærum SK Pink    
25051210 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp D Bærums Verk... Levre Hvit Skjetten Lokomotiv    
25050810 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp A Billingstad... Blueboys 3 Bærums Verk...Levre lag 3    
25050210 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp E Bærums Verk...ammerbakken Jutul, IL Gul    
25051310 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp C Jutul, IL Blå Bærums Verk...g Rykkinn 1    
25050711 lö 25/05 13:35 lö 25/05 Kalvøya 6 J2010 Grp A Jutul, IL Girl Power Bærums Verk...sforening 3    
25050811 lö 25/05 13:35 lö 25/05 Kalvøya 7 J2010 Grp A Høvik IF 1 Heat Bærums Verk...sforening 1    
25051311 lö 25/05 13:35 lö 25/05 Kalvøya 12 G2011 Grp C Bærum SK 3 Gul Bærums Verk...kinn United    
25050111 lö 25/05 13:35 lö 25/05 Kalvøya 1 G2011 Grp B Høvik IF United Bærums Verk...nn Allstars    
25050812 lö 25/05 14:00 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp A Stabæk Fotball 4 Bærums Verk...Levre lag 3    
25050712 lö 25/05 14:00 lö 25/05 Kalvøya 6 G2010 Grp D Bærums Verk... Levre Hvit Høvik IF 2    
25050112 lö 25/05 14:00 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp E Høvik IF Skole Albatross Bærums Verk...ammerbakken    
25053308 lö 25/05 14:15 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærums Verk...VH Sunshine Huk FK KOKOS    
25053108 lö 25/05 14:15 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 J2008 Grp A Bærum SK Sort Bærums Verk...H Starlight    
25050613 lö 25/05 14:25 lö 25/05 Kalvøya 5 G2011 Grp C Bærums Verk...kinn United Billingstad... Blueboys 2    
25051313 lö 25/05 14:25 lö 25/05 Kalvøya 12 J2010 Grp A Bærums Verk...sforening 1 Koll, IL    
25050313 lö 25/05 14:25 lö 25/05 Kalvøya 3 G2010 Grp C Korsvoll IL Pro Vercelli Bærums Verk...g Rykkinn 1    
25051013 lö 25/05 14:25 lö 25/05 Kalvøya 9 G2011 Grp B Bærums Verk...nn Allstars Hvalstad IL 2    
25050214 lö 25/05 14:50 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp D Bærum SK 3 Bærums Verk... Levre Hvit    
25050614 lö 25/05 14:50 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp E Bærums Verk...ammerbakken Holmen IF 3 Staver    
25050714 lö 25/05 14:50 lö 25/05 Kalvøya 6 J2010 Grp A Bærums Verk...sforening 3 Lommedalens IL VERKET    
25050115 lö 25/05 15:15 lö 25/05 Kalvøya 1 G2011 Grp A Bærums Verk...Levre lag 3 Lyn Fotball 1    
25050315 lö 25/05 15:15 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp C Bærums Verk...kinn United Jutul, IL 1    
25051115 lö 25/05 15:15 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp C Bærums Verk...g Rykkinn 1 Høvik IF Skole Pelikan    
25051315 lö 25/05 15:15 lö 25/05 Kalvøya 12 G2011 Grp B Stabæk Fotball 5 Bærums Verk...nn Allstars    
25050915 lö 25/05 15:15 lö 25/05 Kalvøya 8 J2010 Grp A Høvik IF 2 Dolphins Bærums Verk...sforening 1    
25050316 lö 25/05 15:40 lö 25/05 Kalvøya 3 G2010 Grp E Skjetten Spartak Bærums Verk...ammerbakken    
25051116 lö 25/05 15:40 lö 25/05 Kalvøya 10 J2010 Grp A Bærums Verk...sforening 3 Jardar, IL Superstjerner    
25050916 lö 25/05 15:40 lö 25/05 Kalvøya 8 G2010 Grp D Bærums Verk... Levre Hvit Nesøya IL 2    
25050917 lö 25/05 16:05 lö 25/05 Kalvøya 8 G2011 Grp A Bærums Verk...Levre lag 3 Jutul, IL 3    
25050317 lö 25/05 16:05 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp C Stabæk Fotball 3 Bærums Verk...kinn United    
25051017 lö 25/05 16:05 lö 25/05 Kalvøya 9 G2010 Grp C Bærums Verk...g Rykkinn 1 Holmen IF 1 Vaaland    
25050717 lö 25/05 16:30 lö 25/05 Kalvøya 6 J2010 Grp A Bærums Verk...sforening 1 Jutul, IL Girl Power    
25051117 lö 25/05 16:30 lö 25/05 Kalvøya 10 J2010 Grp A Bærums Verk...sforening 3 Høvik IF 2 Dolphins    
26050700 sö 26/05 10:00 sö 26/05 Kalvøya 6 J2009, 5er Grp B Stabæk Fotball 3 Stabæk 3 Bærums Verk...rening HVIT    
26050601 sö 26/05 10:25 sö 26/05 Kalvøya 5 J2009, 5er Grp A Bærums Verk...orening BLÅ Stabæk Fotball 4 Stabæk 4    
26050202 sö 26/05 10:50 sö 26/05 Kalvøya 2 J2009, 5er Grp B Bærums Verk...rening HVIT Lyn Fotball 2 Star Girls    
26050504 sö 26/05 11:40 sö 26/05 Kalvøya 4 J2009, 5er Grp A Høvik IF 1 ...k verk Hvit Bærums Verk...orening BLÅ    
26050306 sö 26/05 12:30 sö 26/05 Kalvøya 3 J2009, 5er Grp A Asker SKK 3 Borgen Bærums Verk...orening BLÅ    
26050508 sö 26/05 13:20 sö 26/05 Kalvøya 4 J2009, 5er Grp B Høvik IF Amasonene Bærums Verk...rening HVIT    
26050609 sö 26/05 13:45 sö 26/05 Kalvøya 5 J2009, 5er Grp A Bærums Verk...orening BLÅ Høvik IF Girlpower    
26050511 sö 26/05 14:35 sö 26/05 Kalvøya 4 J2009, 5er Grp B Bærums Verk...rening HVIT Høvik IF Supergirls