Detta är resultaten från Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2019. Se de senaste resultaten från Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2020 här.



Lördag 25/5 (Dag 1)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
25050100 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 1 J2011 Grp B Stabæk Fotball 1 Øvrevoll Ho...osle Tigers    
25050200 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 2 J2011 Grp C Årvoll IL 1Rød Høvik IF Verk    
25050300 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3 J2011 Grp C Stabæk Fotball 2 Jutul, IL Queens    
25050500 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 4 J2011 Grp A Try, IL Bærums Verk... Supergirls    
25050600 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 5 J2011 Grp A Lommedalens IL Tigers Øvrevoll Ho...ed Panthers    
25050700 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 6 J2011 Grp B Jardar, IL ...r-blåbærene Øvrevoll Ho...sle Dragons    
25050800 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 7 J2010 Grp B Høvik IF 3 Panthers Kolbotn IL Unicorns    
25050900 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 8 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Nordstrand IF    
25051000 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 9 J2010 Grp B Jardar, IL Superjenter Bærum SK Evje    
25051100 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 10 G2011 Grp D Lyn Fotball 2 Bærums Verk...Levre lag 1    
25051200 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 11 G2011 Grp D Jutul, IL 2 Høvik IF Tiger    
25051300 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 12 G2011 Grp D Jardar, IL 2 Bærum SK 1 Evje    
25050400 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 J2012 Grp C Bærum SK Lø...na utd.hvit Snarøya SK 2    
25052200 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp F Bærum SK HVIT Blommenholm Høvik IF Verk Gepardene    
25052300 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp F KFUM-Kam. Oslo 7 Jutul, IL Pokemon    
25052400 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 J2012 Grp C Årvoll IL Hvit Snarøya SK 4    
25052500 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 J2012 Grp C Bærum SK 1 Høvik IF 1    
25052900 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2009, 7er Grp A Lommedalens IL Tigers Øvrevoll Ho...ern München    
25053000 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2009, 7er Grp A Lommedalens IL Lions Vålerenga Fotball Storm    
25053100 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2009, 7er Grp A Bærum SK Evje sort Øvrevoll Hosle IL Brugge    
25053200 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærum SK Sort Bærums Verk...VH Sunshine    
25053300 lö 25/05 09:00 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Huk FK KOKOS Bærum SK Pink    
25050401 lö 25/05 09:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp C Bærum SK GUL Blommenholm Høvik IF Verk Pumaene    
25052201 lö 25/05 09:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp C Høvik IF Pu...øvik Skole) KFUM-Kam. Oslo 1    
25052301 lö 25/05 09:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp C Jutul, IL Super Mario Jardar, IL 1    
25052401 lö 25/05 09:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp D Jutul, IL Fortnite Høvik IF Dr...øvik Skole)    
25052501 lö 25/05 09:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp D Bærum SK 2H...bakken reds Jardar, IL 5    
25050101 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 1 G2011 Grp F Frem-31, SK Lions Høvik IF Løve    
25050201 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 2 G2011 Grp E Stabæk Fotball 1 Billingstad... Blueboys 1    
25050301 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp E Høvik IF City Bærum SK 2 Sort    
25050501 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 4 G2011 Grp E Lommedalens IL Gunners Jardar, IL 3    
25050601 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 5 G2011 Grp F Stabæk Fotball 2 Hvalstad IL 1    
25050701 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp F Bærums Verk...Levre lag 2 Lommedalens IL Gullhaug    
25050801 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 7 G2010 Grp A Høvik IF Skole Havørn Nesøya IL 1    
25050901 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 8 G2010 Grp A Bærum SK 2 Fossum IF Fossum1    
25051001 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 9 G2010 Grp A Skjetten Røde Stjerne Haslum IL Løkkis 1    
25051101 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp B Haslum IL Løkkis 3 Korsvoll IL 1899 Korsvoll    
25051201 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp B Skjetten Torpedo Bærums Verk...g Rykkinn 2    
25051301 lö 25/05 09:25 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp B Fossum IF Fossum3 Bærum SK 1    
25050402 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp D KFUM-Kam. Oslo 4 Bærums Verk...ening Grønn    
25052202 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp E Bærums Verk...orening Blå Høvik IF Ti...øvik Skole)    
25052302 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp E Jardar, IL 6 Høvik IF Verk Tigerne    
25052402 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp A KFUM-Kam. Oslo 3 Høvik IF Verk Løvene    
25052502 lö 25/05 09:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp E KFUM-Kam. Oslo 6 Bærum SK Evje 2    
25052901 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2008 Grp A Høvik IF 2 Ski og ball...iold Danvik    
25053001 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2008 Grp A Bærum SK Blommenholm Vestfossen IF FC    
25053101 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2008 Grp A Koll, IL 2 Høvik IF 1    
25053201 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 G2008 Grp A Koll, IL 1 Bærum SK Evje    
25053301 lö 25/05 09:35 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærums Verk...H Starlight Bærum SK Gul    
25050403 lö 25/05 09:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 J2012 Grp C Snarøya SK 4 Bærum SK Lø...na utd.hvit    
25052203 lö 25/05 09:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp F Jardar, IL 2 Høvik IF Verk Gepardene    
25052303 lö 25/05 09:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp F Jutul, IL Pokemon Bærum SK HVIT Blommenholm    
25052403 lö 25/05 09:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 J2012 Grp C Jardar, IL Delfinene Årvoll IL Hvit    
25052503 lö 25/05 09:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp A KFUM-Kam. Oslo 2 Jardar, IL 3    
25050102 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 1 J2011 Grp B Øvrevoll Ho...osle Tigers Jardar, IL ...r-blåbærene    
25050202 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 2 J2011 Grp A Stabæk Fotball 4 Bærums Verk... Supergirls    
25050302 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 3 J2011 Grp A Øvrevoll Ho...ed Panthers Try, IL    
25050502 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Høvik IF 3 Panthers Bærums Verk...sforening 2    
25050602 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 5 J2011 Grp B Årvoll IL 2Blå Øvrevoll Ho...sle Dragons    
25050702 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 6 J2011 Grp C Jutul, IL Queens Årvoll IL 1Rød    
25050802 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 7 J2011 Grp C Lommedalens IL Panters Høvik IF Verk    
25050902 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 8 J2010 Grp B Bærums Verk... Løkenhavna Kolbotn IL Unicorns    
25051002 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 9 G2011 Grp D Lyn Fotball 2 Jutul, IL 2    
25051102 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 10 G2011 Grp D Jardar, IL 2 Høvik IF Tiger    
25051202 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 11 G2011 Grp D Bærum SK 1 Evje Bærums Verk...Levre lag 1    
25051302 lö 25/05 09:50 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp F Jutul, IL Grønn Holmen IF 2 Bjønness    
25050404 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp C Jutul, IL Super Mario Høvik IF Verk Pumaene    
25052204 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp C Høvik IF Pu...øvik Skole) Bærum SK GUL Blommenholm    
25052304 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul Bærum SK Evje 1    
25052404 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 J2012 Grp C Høvik IF 1 Snarøya SK 2    
25052504 lö 25/05 10:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp C Jardar, IL 1 KFUM-Kam. Oslo 1    
25052902 lö 25/05 10:10 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2009, 7er Grp A Bærum SK Blommenholm Strømmen    
25053002 lö 25/05 10:10 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2009, 7er Grp A Vålerenga Fotball Storm Øvrevoll Ho...ern München    
25053102 lö 25/05 10:10 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2009, 7er Grp A Bærum SK Evje gul Lommedalens IL Tigers    
25053202 lö 25/05 10:10 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 G2009, 7er Grp A Lommedalens IL Lions Øvrevoll Hosle IL Brugge    
25053302 lö 25/05 10:10 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærum SK Sort Huk FK KOKOS    
25050103 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp F Bærum SK 5 Evje 2 Høvik IF 1    
25050203 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Korsvoll IL Youngboys Bærums Verk...g Levre Blå    
25050303 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp F Stabæk Fotball 2 Bærums Verk...Levre lag 2    
25050503 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 4 G2011 Grp E Lommedalens IL Gunners Bærum SK 2 Sort    
25050603 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 5 G2011 Grp E Jardar, IL 3 Billingstad... Blueboys 1    
25050703 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp E Stabæk Fotball 1 Høvik IF City    
25050803 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp F Frem-31, SK Lions Lommedalens IL Gullhaug    
25050903 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 8 G2011 Grp F Høvik IF Løve Hvalstad IL 1    
25051003 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 9 G2010 Grp A Høvik IF Skole Havørn Skjetten Røde Stjerne    
25051103 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp A Haslum IL Løkkis 1 Bærum SK 2    
25051203 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp A Fossum IF Fossum1 Nesøya IL 1    
25051303 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp B Skjetten Torpedo Haslum IL Løkkis 3    
25050405 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp D Bærum SK 2H...bakken reds Jutul, IL Fortnite    
25052205 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp D Bærums Verk...ening Grønn Jardar, IL 5    
25052305 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp D KFUM-Kam. Oslo 4 Høvik IF Dr...øvik Skole)    
25052405 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp E KFUM-Kam. Oslo 6 Høvik IF Ti...øvik Skole)    
25052505 lö 25/05 10:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp E Bærum SK Evje 2 Jardar, IL 6    
25050406 lö 25/05 10:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 J2012 Grp C Årvoll IL Hvit Bærum SK 1    
25052206 lö 25/05 10:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp A Jardar, IL 3 KFUM-Kam. Oslo 3    
25052306 lö 25/05 10:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp F Jardar, IL 2 KFUM-Kam. Oslo 7    
25052406 lö 25/05 10:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp F Høvik IF Verk Gepardene Jutul, IL Pokemon    
25052506 lö 25/05 10:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 J2012 Grp C Bærum SK Lø...na utd.hvit Jardar, IL Delfinene    
25050104 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 1 J2011 Grp C Lommedalens IL Panters Stabæk Fotball 2    
25050204 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 2 J2011 Grp C Høvik IF Verk Jutul, IL Queens    
25050304 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 3 G2010 Grp B Korsvoll IL 1899 Korsvoll Fossum IF Fossum3    
25050504 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Kolbotn IL Unicorns Jardar, IL Superjenter    
25050604 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp B Bærum SK 1 Bærums Verk...g Rykkinn 2    
25050704 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp D Bærum SK 1 Evje Lyn Fotball 2    
25050804 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 7 J2011 Grp A Stabæk Fotball 4 Lommedalens IL Tigers    
25050904 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 8 J2011 Grp A Bærums Verk... Supergirls Øvrevoll Ho...ed Panthers    
25051004 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 9 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Bærum SK Evje    
25051104 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 10 J2010 Grp B Nordstrand IF Bærums Verk... Løkenhavna    
25051204 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 11 J2011 Grp B Øvrevoll Ho...sle Dragons Øvrevoll Ho...osle Tigers    
25051304 lö 25/05 10:40 lö 25/05 Kalvøya 12 J2011 Grp B Årvoll IL 2Blå Stabæk Fotball 1    
25050407 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp E Høvik IF Verk Tigerne Bærums Verk...orening Blå    
25052207 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul KFUM-Kam. Oslo 2    
25052307 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp A Bærum SK Evje 1 Høvik IF Verk Løvene    
25052407 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp C KFUM-Kam. Oslo 1 Høvik IF Verk Pumaene    
25052507 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp C Jardar, IL 1 Høvik IF Pu...øvik Skole)    
25052903 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2008 Grp A Ski og ball...iold Danvik Høvik IF 1    
25053003 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2008 Grp A Vestfossen IF FC Bærum SK Evje    
25053103 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2008 Grp A Koll, IL 1 Bærum SK Blommenholm    
25053203 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 G2008 Grp A Høvik IF 2 Koll, IL 2    
25053303 lö 25/05 10:45 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 J2008 Grp A Bærums Verk...H Starlight Bærum SK Pink    
25050408 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp D Bærums Verk...ening Grønn Bærum SK 2H...bakken reds    
25052208 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp E Høvik IF Ti...øvik Skole) Jardar, IL 6    
25052308 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp C Bærum SK GUL Blommenholm Jutul, IL Super Mario    
25052408 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp D Jutul, IL Fortnite KFUM-Kam. Oslo 4    
25052508 lö 25/05 11:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp D Jardar, IL 5 Høvik IF Dr...øvik Skole)    
25050105 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp F Bærum SK 5 Evje 2 Korsvoll IL Youngboys    
25050205 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Jutul, IL Grønn Bærums Verk...g Levre Blå    
25050305 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp F Bærums Verk...Levre lag 2 Frem-31, SK Lions    
25050505 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 4 G2011 Grp F Hvalstad IL 1 Lommedalens IL Gullhaug    
25050605 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp A Fossum IF Fossum1 Høvik IF Skole Havørn    
25050705 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 6 G2010 Grp F Holmen IF 2 Bjønness Høvik IF 1    
25050805 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp E Jardar, IL 3 Stabæk Fotball 1    
25050905 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 8 G2011 Grp D Jutul, IL 2 Jardar, IL 2    
25051005 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 9 G2011 Grp E Billingstad... Blueboys 1 Bærum SK 2 Sort    
25051105 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 10 G2011 Grp E Høvik IF City Lommedalens IL Gunners    
25051205 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 11 G2011 Grp F Høvik IF Løve Stabæk Fotball 2    
25051305 lö 25/05 11:05 lö 25/05 Kalvøya 12 G2011 Grp D Bærums Verk...Levre lag 1 Høvik IF Tiger    
25050409 lö 25/05 11:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 J2012 Grp C Høvik IF 1 Bærum SK Lø...na utd.hvit    
25052209 lö 25/05 11:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 J2012 Grp C Bærum SK 1 Snarøya SK 2    
25052309 lö 25/05 11:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 J2012 Grp C Jardar, IL Delfinene Snarøya SK 4    
25052409 lö 25/05 11:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp F Høvik IF Verk Gepardene KFUM-Kam. Oslo 7    
25052509 lö 25/05 11:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp F Bærum SK HVIT Blommenholm Jardar, IL 2    
25052904 lö 25/05 11:20 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2009, 7er Grp A Strømmen Bærum SK Evje gul    
25053004 lö 25/05 11:20 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2009, 7er Grp A Bærum SK Evje sort Øvrevoll Ho...ern München    
25053104 lö 25/05 11:20 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2009, 7er Grp A Øvrevoll Hosle IL Brugge Bærum SK Blommenholm    
25053204 lö 25/05 11:20 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærum SK Gul Bærums Verk...VH Sunshine    
25050106 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 1 J2010 Grp B Bærum SK Evje Nordstrand IF    
25050206 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 2 J2010 Grp B Høvik IF 3 Panthers Bærums Verk... Løkenhavna    
25050306 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3 G2010 Grp A Nesøya IL 1 Haslum IL Løkkis 1    
25050506 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Bærums Verk...sforening 2 Jardar, IL Superjenter    
25050606 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp B Haslum IL Løkkis 3 Fossum IF Fossum3    
25050706 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 6 G2010 Grp A Skjetten Røde Stjerne Bærum SK 2    
25050806 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 7 J2011 Grp B Øvrevoll Ho...sle Dragons Stabæk Fotball 1    
25050906 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 8 J2011 Grp C Årvoll IL 1Rød Lommedalens IL Panters    
25051006 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 9 J2011 Grp C Høvik IF Verk Stabæk Fotball 2    
25051106 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 10 J2011 Grp A Try, IL Stabæk Fotball 4    
25051206 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 11 J2011 Grp A Bærums Verk... Supergirls Lommedalens IL Tigers    
25051306 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 12 J2011 Grp B Jardar, IL ...r-blåbærene Årvoll IL 2Blå    
25050410 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp A KFUM-Kam. Oslo 3 Bærum SK Evje 1    
25052210 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp A KFUM-Kam. Oslo 2 Høvik IF Verk Løvene    
25052310 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp E Bærum SK Evje 2 Høvik IF Verk Tigerne    
25052410 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp E KFUM-Kam. Oslo 6 Bærums Verk...orening Blå    
25052510 lö 25/05 11:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp A Jardar, IL 3 Bærums Verk...orening Gul    
25050411 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp C KFUM-Kam. Oslo 1 Bærum SK GUL Blommenholm    
25052211 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp D Høvik IF Dr...øvik Skole) Bærums Verk...ening Grønn    
25052311 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp D Bærum SK 2H...bakken reds KFUM-Kam. Oslo 4    
25052411 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp C Høvik IF Verk Pumaene Jardar, IL 1    
25052511 lö 25/05 11:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp C Høvik IF Pu...øvik Skole) Jutul, IL Super Mario    
25050107 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp F Holmen IF 2 Bjønness Bærum SK 5 Evje 2    
25050207 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 2 G2011 Grp D Lyn Fotball 2 Jardar, IL 2    
25050307 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp E Billingstad... Blueboys 1 Høvik IF City    
25050507 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 4 G2011 Grp D Bærums Verk...Levre lag 1 Jutul, IL 2    
25050607 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 5 G2011 Grp F Stabæk Fotball 2 Frem-31, SK Lions    
25050707 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp E Bærum SK 2 Sort Jardar, IL 3    
25050807 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp E Stabæk Fotball 1 Lommedalens IL Gunners    
25050907 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 8 G2011 Grp D Høvik IF Tiger Bærum SK 1 Evje    
25051007 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 9 G2010 Grp F Korsvoll IL Youngboys Jutul, IL Grønn    
25051107 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp B Bærum SK 1 Skjetten Torpedo    
25051207 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp B Bærums Verk...g Rykkinn 2 Korsvoll IL 1899 Korsvoll    
25051307 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp F Høvik IF 1 Bærums Verk...g Levre Blå    
25052905 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2008 Grp A Høvik IF 1 Koll, IL 1    
25053005 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2008 Grp A Bærum SK Blommenholm Koll, IL 2    
25053205 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Huk FK KOKOS Bærums Verk...H Starlight    
25053304 lö 25/05 11:55 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 G2008 Grp A Bærum SK Evje Ski og ball...iold Danvik    
25050412 lö 25/05 12:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 J2012 Grp C Årvoll IL Hvit Høvik IF 1    
25052212 lö 25/05 12:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 J2012 Grp C Snarøya SK 2 Jardar, IL Delfinene    
25052312 lö 25/05 12:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 J2012 Grp C Snarøya SK 4 Bærum SK 1    
25052412 lö 25/05 12:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp F KFUM-Kam. Oslo 7 Bærum SK HVIT Blommenholm    
25052512 lö 25/05 12:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp F Jutul, IL Pokemon Jardar, IL 2    
25050413 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp E Høvik IF Ti...øvik Skole) Bærum SK Evje 2    
25052213 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp A Høvik IF Verk Løvene Jardar, IL 3    
25052313 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp A Bærums Verk...orening Gul KFUM-Kam. Oslo 3    
25052413 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 G2012 Grp D Jardar, IL 5 Jutul, IL Fortnite    
25052513 lö 25/05 12:15 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp E Høvik IF Verk Tigerne KFUM-Kam. Oslo 6    
25050108 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 1 J2010 Grp B Kolbotn IL Unicorns Bærum SK Evje    
25050208 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 2 J2010 Grp B Bærums Verk... Løkenhavna Jardar, IL Superjenter    
25050308 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp F Lommedalens IL Gullhaug Høvik IF Løve    
25050508 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 4 J2010 Grp B Nordstrand IF Høvik IF 3 Panthers    
25050608 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 5 G2010 Grp A Høvik IF Skole Havørn Haslum IL Løkkis 1    
25050708 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp F Hvalstad IL 1 Bærums Verk...Levre lag 2    
25050808 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 7 J2011 Grp B Stabæk Fotball 1 Jardar, IL ...r-blåbærene    
25050908 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 8 J2011 Grp C Jutul, IL Queens Lommedalens IL Panters    
25051008 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 9 J2011 Grp C Stabæk Fotball 2 Årvoll IL 1Rød    
25051108 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 10 J2011 Grp A Øvrevoll Ho...ed Panthers Stabæk Fotball 4    
25051208 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 11 J2011 Grp A Lommedalens IL Tigers Try, IL    
25051308 lö 25/05 12:20 lö 25/05 Kalvøya 12 J2011 Grp B Øvrevoll Ho...osle Tigers Årvoll IL 2Blå    
25050414 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp E Bærums Verk...orening Blå Jardar, IL 6    
25052214 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 J2012 Grp B Snarøya SK 3 Bærum SK 2    
25052314 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 J2012 Grp B Jardar, IL Hestene Bærum SK Lø...na utd.rosa    
25052414 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 J2012 Grp B Årvoll IL Blå Høvik IF 3    
25052514 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 G2012 Grp A KFUM-Kam. Oslo 2 Bærum SK Evje 1    
25052906 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2009, 7er Grp A Lommedalens IL Tigers Strømmen    
25053006 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Sandvika Stadion 2 G2009, 7er Grp A Øvrevoll Ho...ern München Bærum SK Evje gul    
25053105 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 G2009, 7er Grp A Bærum SK Blommenholm Lommedalens IL Lions    
25053206 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 G2009, 7er Grp A Vålerenga Fotball Storm Bærum SK Evje sort    
25053305 lö 25/05 12:30 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 G2008 Grp A Vestfossen IF FC Høvik IF 2    
25050109 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp F Bærum SK 5 Evje 2 Jutul, IL Grønn    
25050209 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp F Bærums Verk...g Levre Blå Holmen IF 2 Bjønness    
25050309 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3 J2011 Grp D Koll, IL Stabæk Fotball 3    
25050509 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 4 G2010 Grp F Høvik IF 1 Korsvoll IL Youngboys    
25050609 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 5 G2011 Grp B Høvik IF United Stabæk Fotball 5    
25050709 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 6 G2011 Grp B Bærums Verk...nn Allstars Bærum SK 2 Evje    
25050809 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp B Hvalstad IL 2 Frem-31, SK Tigers    
25050909 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 8 G2010 Grp A Nesøya IL 1 Bærum SK 2    
25051009 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 9 G2010 Grp A Fossum IF Fossum1 Skjetten Røde Stjerne    
25051109 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 10 G2010 Grp B Bærums Verk...g Rykkinn 2 Haslum IL Løkkis 3    
25051209 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 11 G2010 Grp B Fossum IF Fossum3 Skjetten Torpedo    
25051309 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 12 G2010 Grp B Korsvoll IL 1899 Korsvoll Bærum SK 1    
25050415 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 1 G2012 Grp B Bærum SK SV...Blommenholm Jardar, IL 4    
25052215 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 G2012 Grp B Bærum SK 1 ...akken blues Høvik IF Li...øvik Skole)    
25052315 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 3 G2012 Grp B KFUM-Kam. Oslo 5 Jutul, IL Ninjago    
25052415 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 4 J2012 Grp A Høvik IF Da...øvik Skole) Snarøya SK 1    
25052515 lö 25/05 12:45 lö 25/05 Kalvøya 3v3 5 J2012 Grp A Høvik IF 2 Høvik IF Su...øvik Skole)    
25052216 lö 25/05 13:00 lö 25/05 Kalvøya 3v3 2 J2012 Grp A Årvoll IL Rød Bærum SK 3    
25052907 lö 25/05 13:05 lö 25/05 Sandvika Stadion 1 G2008 Grp A Ski og ball...iold Danvik Koll, IL 1    
25053106 lö 25/05 13:05 lö 25/05 Sandvika Stadion 3 J2008 Grp A Bærum SK Gul Bærum SK Sort    
25053207 lö 25/05 13:05 lö 25/05 Sandvika Stadion 4 J2008 Grp A Bærums Verk...VH Sunshine Bærum SK Pink    
25053306 lö 25/05 13:05 lö 25/05 Sandvika Stadion 5 G2008 Grp A Bærum SK Evje Høvik IF 1    
25050110 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 1 G2010 Grp E Høvik IF Skole Albatross Skjetten Spartak    
25050210 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 2 G2010 Grp E Bærums Verk...ammerbakken Jutul, IL Gul    
25050310 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 3 G2011 Grp A Jutul, IL 3 Lyn Fotball 1    
25050510 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 4 J2011 Grp D Jutul, IL Flowerpower Lommedalens IL Lions    
25050610 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 5 J2011 Grp D Høvik IF 1 Nordstrand IF    
25050710 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 6 G2010 Grp E Holmen IF 3 Staver Fossum IF Fossum2    
25050810 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 7 G2011 Grp A Billingstad... Blueboys 3 Bærums Verk...Levre lag 3    
25050910 lö 25/05 13:10 lö 25/05 Kalvøya 8 G2011 Grp A Bærum SK 1 Blå Stabæk Fotball 4