You are viewing the results for Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2017. View the current results for Kalvøya Sandvika Storsenter Cup 2018 here.

Gutter født 2010

Alla lagen i Gutter født 2010



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
10061600 Sat 10/06 09:00 Sat 10/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A BVH Levre 1 IL Jardar Tanum Boys 1    
10061700 Sat 10/06 09:00 Sat 10/06 Kalvøya 16 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 2 Bærum Verk ...BVH Rykkinn    
10061800 Sat 10/06 09:00 Sat 10/06 Kalvøya 17 Gutter født 2010 Grp A Ullern IF U...nløvene Rød Haslum IL United 1    
10061900 Sat 10/06 09:00 Sat 10/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Kongene Høvik IF Lag 1    
10062000 Sat 10/06 09:00 Sat 10/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Blå Haslum Fotb...atene LBS 2    
10060101 Sat 10/06 09:25 Sat 10/06 Kalvøya 1 Gutter født 2010 Grp A Bærum SK BLHM 11 Sort Fossum Gul-grønn    
10060601 Sat 10/06 09:25 Sat 10/06 Kalvøya 5 Gutter født 2010 Grp A Fossum gul Hovik IF Verk    
10060801 Sat 10/06 09:25 Sat 10/06 Kalvøya 7 Gutter født 2010 Grp A Bærums verk...ammerbakken Høvik IF Lag 3    
10060901 Sat 10/06 09:25 Sat 10/06 Kalvøya 8 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF verk United Jutul IL Spinners    
10060502 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Haslum IL United 1 BVH Levre 1    
10060702 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Jong Boys 2 Snarøya SK 2    
10061002 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 1 Ullern IF Ullernløvene    
10061402 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 13 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Tanum Boys 1 Høvik IF Lag 2    
10061502 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 2 Jutul IL Kongene    
10061602 Sat 10/06 09:50 Sat 10/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 1 Ullern IF U...nløvene Rød    
10060202 Sat 10/06 10:15 Sat 10/06 Kalvøya 2 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Blå Bærum SK BLHM 11 Sort    
10060803 Sat 10/06 10:15 Sat 10/06 Kalvøya 7 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Jong Boys 1 Bærum Evje ...Evje Løvene    
10061303 Sat 10/06 10:15 Sat 10/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Fossum Gul-grønn Bærum Verk ...BVH Rykkinn    
10060704 Sat 10/06 10:40 Sat 10/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A Hovik IF Verk Bærum Verk ...Rykkinn Blå    
10060904 Sat 10/06 10:40 Sat 10/06 Kalvøya 8 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 3 Fossum gul    
10061004 Sat 10/06 10:40 Sat 10/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Spinners Bærums verk...ammerbakken    
10061504 Sat 10/06 10:40 Sat 10/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 2 Haslum IL United 1    
10061604 Sat 10/06 10:40 Sat 10/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A Ullern IF U...nløvene Rød Jutul IL Kongene    
10060606 Sat 10/06 11:05 Sat 10/06 Kalvøya 5 Gutter født 2010 Grp A Snarøya SK 2 Høvik IF verk United    
10062105 Sat 10/06 11:05 Sat 10/06 Kalvøya 20 Gutter født 2010 Grp A Haslum IL United 2 BVH Levre 2    
10060305 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 3 Gutter født 2010 Grp A Ullern IF Ullernløvene Bærum Evje ...Evje Løvene    
10060506 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 1 IL Jardar Jong Boys 2    
10061006 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A BVH Levre 1 Lommedalen Lil 10H Blå    
10061106 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 10 Gutter født 2010 Grp A Fossum Gul-grønn IL Jardar Tanum Boys 1    
10061206 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 11 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 2 Høvik IF Lag 1    
10061306 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Rød Bærum SK BLHM 11 Gul    
10061905 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Snarøya SK 1 Fossum grønn    
10062006 Sat 10/06 11:30 Sat 10/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 4 IL Jardar Tanum Boys 2    
10060306 Sat 10/06 11:55 Sat 10/06 Kalvøya 3 Gutter født 2010 Grp A Bærum Verk ...BVH Rykkinn Bærum SK BLHM 11 Sort    
10061307 Sat 10/06 11:55 Sat 10/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Minions (11) Haslum IL United 2    
10060307 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 3 Gutter født 2010 Grp A Bærums verk...ammerbakken IL Jardar Jong Boys 2    
10060508 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Bærum Verk ...Rykkinn Blå Snarøya SK 2    
10060709 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 3 IL Jardar Jong Boys 1    
10061008 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A Fossum gul Jutul IL Spinners    
10061208 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 11 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF verk United Ullern IF Ullernløvene    
10062007 Sat 10/06 12:20 Sat 10/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A BVH Levre 2 Bærum SK BLHM 11 Gul    
10060109 Sat 10/06 12:45 Sat 10/06 Kalvøya 1 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Verk Lions,(11) Jutul IL Minions (11)    
10060208 Sat 10/06 12:45 Sat 10/06 Kalvøya 2 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...vje Tigrene Haslum Fotb...atene LBS 3    
10060509 Sat 10/06 12:45 Sat 10/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...Evje Løvene Haslum Fotb...atene LBS 1    
10061808 Sat 10/06 12:45 Sat 10/06 Kalvøya 17 Gutter født 2010 Grp A Fossum grønn Høvik IF Lag 4    
10062109 Sat 10/06 12:45 Sat 10/06 Kalvøya 20 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Rød IL Jardar Tanum Boys 2    
10060711 Sat 10/06 13:10 Sat 10/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Jong Boys 1 Hovik IF Verk    
10060111 Sat 10/06 13:35 Sat 10/06 Kalvøya 1 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Verk Lions,(11) Haslum Fotb...atene LBS 3    
10061511 Sat 10/06 13:35 Sat 10/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Tanum Boys 2 Haslum IL United 2    
10061611 Sat 10/06 13:35 Sat 10/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A Fossum grønn Bærum SK BLHM 11 Gul    
10061710 Sat 10/06 13:35 Sat 10/06 Kalvøya 16 Gutter født 2010 Grp A BVH Levre 2 Jutul IL Minions (11)    
10062010 Sat 10/06 13:35 Sat 10/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...vje Tigrene Snarøya SK 1    
10061513 Sat 10/06 14:25 Sat 10/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 3 Snarøya SK 1    
10061812 Sat 10/06 14:25 Sat 10/06 Kalvøya 17 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...vje Tigrene Høvik IF Lag 4    
10062012 Sat 10/06 14:25 Sat 10/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Rød Høvik IF Verk Lions,(11)    
11060501 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Bærums verk...ammerbakken Ullern IF Ullernløvene    
11061001 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A Bærum Verk ...Rykkinn Blå Fossum gul    
11061201 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 11 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Spinners IL Jardar Jong Boys 2    
11061301 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...Evje Løvene Snarøya SK 2    
11061501 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF verk United Haslum Fotb...atene LBS 1    
11061801 Sun 11/06 09:25 Sun 11/06 Kalvøya 17 Gutter født 2010 Grp A Hovik IF Verk Høvik IF Lag 3    
11060203 Sun 11/06 10:15 Sun 11/06 Kalvøya 2 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Jong Boys 2 Høvik IF verk United    
11061003 Sun 11/06 10:15 Sun 11/06 Kalvøya 9 Gutter født 2010 Grp A Snarøya SK 2 Ullern IF Ullernløvene    
11061203 Sun 11/06 10:15 Sun 11/06 Kalvøya 11 Gutter født 2010 Grp A Bærum Verk ...Rykkinn Blå IL Jardar Jong Boys 1    
11061303 Sun 11/06 10:15 Sun 11/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Bærum Evje ...Evje Løvene Bærums verk...ammerbakken    
11061903 Sun 11/06 10:15 Sun 11/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Hovik IF Verk Haslum Fotb...atene LBS 1    
11060504 Sun 11/06 10:40 Sun 11/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Tanum Boys 2 Fossum grønn    
11060604 Sun 11/06 10:40 Sun 11/06 Kalvøya 5 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 4 Haslum IL United 2    
11061604 Sun 11/06 10:40 Sun 11/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A Snarøya SK 1 BVH Levre 2    
11061105 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 10 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Spinners Ullern IF Ullernløvene    
11061305 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 12 Gutter født 2010 Grp A Bærum SK BLHM 11 Gul Høvik IF Verk Lions,(11)    
11061505 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 14 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 3 Bærum Verk ...Rykkinn Blå    
11061605 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 15 Gutter født 2010 Grp A Fossum gul IL Jardar Jong Boys 1    
11061805 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 17 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 3 Lommedalen Lil 10H Rød    
11061905 Sun 11/06 11:05 Sun 11/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Minions (11) Bærum Evje ...vje Tigrene    
11060207 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 2 Gutter født 2010 Grp A Bærum SK BLHM 11 Gul Haslum IL United 2    
11060307 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 3 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 3 Fossum grønn    
11060507 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 4 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Verk Lions,(11) BVH Levre 2    
11060607 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 5 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 4 Jutul IL Minions (11)    
11060706 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A Snarøya SK 1 Lommedalen Lil 10H Rød    
11060807 Sun 11/06 11:55 Sun 11/06 Kalvøya 7 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Tanum Boys 2 Bærum Evje ...vje Tigrene    
11060709 Sun 11/06 13:10 Sun 11/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 1 Haslum IL United 1    
11061209 Sun 11/06 13:10 Sun 11/06 Kalvøya 11 Gutter født 2010 Grp A Ullern IF U...nløvene Rød Bærum Verk ...BVH Rykkinn    
11061410 Sun 11/06 13:10 Sun 11/06 Kalvøya 13 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Kongene BVH Levre 1    
11062009 Sun 11/06 13:10 Sun 11/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A IL Jardar Tanum Boys 1 Bærum SK BLHM 11 Sort    
11060611 Sun 11/06 13:35 Sun 11/06 Kalvøya 5 Gutter født 2010 Grp A Lommedalen Lil 10H Blå Høvik IF Lag 2    
11060710 Sun 11/06 13:35 Sun 11/06 Kalvøya 6 Gutter født 2010 Grp A Haslum Fotb...atene LBS 2 Fossum Gul-grønn    
11061911 Sun 11/06 14:00 Sun 11/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Jutul IL Kongene Bærum SK BLHM 11 Sort    
11062010 Sun 11/06 14:00 Sun 11/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 1 BVH Levre 1    
11062110 Sun 11/06 14:00 Sun 11/06 Kalvøya 20 Gutter født 2010 Grp A Haslum IL United 1 IL Jardar Tanum Boys 1    
11060912 Sun 11/06 14:25 Sun 11/06 Kalvøya 8 Gutter født 2010 Grp A Ullern IF U...nløvene Rød Lommedalen Lil 10H Blå    
11061912 Sun 11/06 14:25 Sun 11/06 Kalvøya 18 Gutter født 2010 Grp A Høvik IF Lag 2 Fossum Gul-grønn    
11062011 Sun 11/06 14:25 Sun 11/06 Kalvøya 19 Gutter født 2010 Grp A Bærum Verk ...BVH Rykkinn Haslum Fotb...atene LBS 2